Kamarai Emlékérem kitüntetésben részesült dr. Andriska István, kórházunk Traumatológiai Osztályának főorvosa

A Magyar Orvosi Kamara Tolna Megyei Területi Szervezete 2024. május 9-én tartotta ez évi küldöttközgyűlését, amelyen minden évben hagyományosan átadják a szakmai szervezet által alapított Kamarai Emlékérmet. Az elismerést 2024-ben, az elnökségi tagok egyöntetű javaslata alapján, dr. Andriska István, a Tolna Vármegyei Balassa János Kórház traumatológiai osztályának főorvosa, a MOK Tolna Megyei Területi Szervezetének elnöke vehette át.

A képen dr. Andriska István főorvos látható, kezében a Kamarai Emlékérem bronzplakettjével és a kitüntető oklevéllel
Dr. Andriska István a kitüntetéssel (fotó: MOK-TMTSZ)

Dr. Andriska István nagy munkabírású, lelkiismeretes, megbízható, értékes tagja a MOK Tolna Megyei Területi Szervezet vezetőségének. Az Emlékérmet dr. Schranz Róbert a területi szervezet titkára ünnepélyes keretek között adta át a díjazottnak, a megyei orvosi kamaráért végzett munkája elismeréseként.

A kitüntetéshez kórházunk vezetése és kollektívája tisztelettel gratulál és további szakmai sikereket kíván dr. Andriska István főorvos úrnak!