Kamarai Emlékérem kitüntetésben részesült dr. Cseh Judit a Balassa-kórház főorvosa

A MOK Tolna Megyei területi Szervezete 2022. április végi küldöttközgyűlésén, a szervezet elnökségének döntése alapján, Kamarai Emlékérem kitüntetésben részesült dr. Cseh Judit, a Tolna Megyei Balassa János Kórház fertőző osztályának főorvosa, a MOK területi szervezete etikai bizottságának elnöke.

Dr. Cseh Judit főorvosasszony, a Kamarai Emlékérem kitüntetés oklevelével és plakettjévelmlékérem
Dr. Cseh Judit, a Kamarai Emlékérem kitüntetés oklevelével és plakettjével

Dr. Cseh Judit, aki magas színvonalú gyógyító munkája mellett számtalan szakmai-társadalmi elkötelezettségének, vállalásának is maradéktalan lelkiismeretességgel tesz eleget, példamutató szakmai életútja, humánus magatartása és aktív orvosi kamarai munkája elismeréseként vehette át a díjat dr. Andriska Istvántól, a MOK Tolna Megyei Területi Szervezetének elnökétől.

A főorvosnő eddigi pályafutása és elismerésének indoklása a MOK Területi Szervezete oldalán itt olvasható >>>

A kitüntetéshez kórházunk vezetése és kollektívája tisztelettel gratulál és további szakmai sikereket kíván dr. Cseh Judit főorvosasszonynak!