JELENTKEZÉS NYÁRI GYAKORLATRA

ORVOS- ÉS GYÓGYSZERÉSZKÉPZÉSBEN RÉSZTVEVŐK nyári és szigorló éves gyakorlatának jelentkezési rendje

A Tolna Megyei Balassa János Kórház ebben az évben is várja az orvos- és gyógyszerészképzésben részt vevő hallgatók jelentkezését, nyári szakmai gyakorlatra és az orvosi egyetem VI. évfolyamos hallgatóit, szigorló éves gyakorlatra.

Amit kínálunk a nálunk gyakorlatot teljesítő hallgatóknak:

• Szakmailag jól felkészült, naprakész tudással rendelkező oktatók.
  • Sokszínű, számos orvosszakmai területre kiterjedő gyakorlati lehetőség.
  • Aktív részvétel a napi munkában.
  • SKILL-labor, mint gyakorlati hely.
  • Kedvező szállás- és étkezési lehetőség.
  • A VI. évfolyamos hallgatók részére Balassa Utánpótlás Programban való részvétel lehetősége.

A gyakorlat megkezdéséhez szükségesek a következők:

• A gyakorlatra történő jelentkezéshez
    • NEM PTE-hallgatóknak az itt letölthető nyomtatványt kérjük kitölteni;
    • A PTE hallgatói továbbra is az egyetem által jóváhagyott nyomtatványon adják le a gyakorlati szándékot! A PTE nyomtatványai itt érhetők el.
  • Javasoljuk, hogy a jelentkezési lap kitöltését megelőzően, vegyék fel a kapcsolatot Humánpolitikai osztályunk HR referensével (Farkas Ildikó 74/501-500/790 mellék), a gyakorlati hely (osztály) és időpont egyeztetése céljából!
  • Július és augusztus hónapban gyakorlatonként 20-20 fő szakmai képzését tudjuk biztosítani.
  • A kitöltött jelentkezési lapokat a humanpolitika@tmkorhaz.hu címre kell elektronikusan megküldeni, a gyakorlat megkezdését megelőzően legalább 3 héttel!
  • A jelentkezési lapokat a gyakorlatvezető és az orvos igazgató (gyakorlati képzésért felelős személy) együttes aláírását követően küldjük vissza elektronikus formában, a kérelmező részére.
  • Az aláírt jelentkezési lap mellé jegyzéket küldünk, amely tartalmazza a gyakorlat megkezdésének feltételeit. Kérjük a jegyzékben foglaltak pontos betartását!

Gyakorlat teljesítését követő feladatok:

• A gyakorlat befejezését követően, az elengedő dokumentumot a gyakorlatvezetővel és orvos igazgatóval is szükséges aláíratni. Egy aláírás nem elegendő!
  • A gyakorlat igazolására (aláírások) csak az adott gyakorlati idő letöltését követően kerülhet sor.

A nyári szakgyakorlati tematikája itt letölthető.

Köszönjük, hogy kórházunkat választják szakmai gyakorlatuk helyszínéül, egyúttal a szükséges adminisztrációban kérjük figyelmes együttműködésüket!

Orvosok maszkban - grafika forrása pbs.twimg.com
Orvosok maszkban – grafika forrása pbs.twimg.com