A Tüdőszűrő Állomás és a Tüdőgondozó ÚJ MŰKÖDÉSI RENDJE!

Lakossági tájékoztató

Tisztelt Betegeink!

Ahogy azt már korábban hírül adtuk, május 12-től ismét működik intézményünkben a

TÜDŐSZŰRÉS

A vizsgálat helyszíne: a Tüdőszűrő Állomás (T épület, a Rendelőintézet és a „Lila” épület között, bejárat a Béri B.Á. utcáról).

A vizsgálat kizárólag előjegyzéssel vehető igénybe!

A szűrőállomás telefonos elérése: előjegyzési időpontkérés: nyitvatartási időben, a 0674-501-658 közvetlenül hívható telefonszámon.

Nyitvatartási idő:
hétfőtől – csütörtökig: 8:00-14:30
pénteken: 8:00– 13:30

A Tüdőszűrő Állomás épületbe való belépéshez is kötelező a COVID-19 kockázatbecslő előszűrés
(kérdőív kitöltése és hőmérőzés),
amelyet az állomás épületében, annak munkatársai végeznek, vagy a főbejárati csarnok előszűrő állomásainál is kérhető.

FIGYELEM!

• Csak aznapra dátumozott, friss előszűrési eredmény fogadható el!
  • A beléptetés itt is az előjegyzési időpont figyelembe vételével történik!

A tüdőszűrés eredménye az Elektronikus Egészségügyi Szolgáltatási Tér (EESZT) felületén keresztül érhető el. Szükség esetén az eredményt nyitvatartási időben ki lehet kérni.

LÉGZÉSFUNKIÓS VIZSGÁLAT

Július 2-től ismét lehetőség van légzésfunkciós vizsgálat, epicután allergiapróba és Mantoux teszt elvégzésére is.

Ezen vizsgálatok helyszíne: Tüdőszűrő Állomás.

Betegfogadás az állomás nyitvatartási idejében:
hétfőtől – csütörtökig: 8:00-14:00
pénteken: 8:00– 13:30

A vizsgálatokra beutaló és előjegyzés szükséges!
Előjegyzési időpont kérhető: nyitvatartási időben, a 0674-501-658 közvetlenül hívható telefonszámon.

TÜDŐGYÓGYÁSZATI SZAKRENDELÉS II. (Tüdőgondozó)

Az újraindult szakrendelést változatlanul dr. Gagyi Emma gondozóvezető főorvos végzi.

A vizsgálat helyszíne: Rendelőintézet, fsz.13-as rendelő

A rendelés kizárólag telefonos konzultációt követően, előjegyzett időpontban vehető igénybe!

Rendelési idő (személyes betegfogadás):
hétfőtől – csütörtökig: 8:00-11:30
pénteken: 8:00– 11:30

TELEFONOS konzultáció és előjegyzési időpontkérés:
hétfőtől csütörtökig 11.30-tól 14.00-ig,
pénteken 11.30-tól 13:30-ig
,
a 0674-501-534 közvetlenül hívható telefonszámon,

Tájékoztatjuk Önöket, hogy intézményünk Tüdőszűrő állomásán a COVID-19 Szűrőcentrum működése (PCR tesztelés) a szűrésekre vonatkozó előírások megváltozása miatt megszűnt.