Tájékoztatás VÁRÓLISTA IDŐPONTOKRÓL az intézmény ellátási területén kívüli betegek számára

Lakossági tájékoztató

Tisztelt Betegünk!

Tájékoztatjuk, hogy a Magyarországi járványügyi helyzet miatt, az intézményünkben előjegyzett, de a járványügyi helyzet szerint magas kockázatú megyékben élő betegeink részére tervezett beavatkozásokat nem áll módunkban elvégezni.

Jelenleg az alábbi megyék számítanak magas kockázatúnak (forrás: www.koronavirus.gov.hu , 2020. 09. 4. állapot szerint):

• Budapest
  • Pest
  • Fejér
  • Komárom-Esztergom
  • Zala
  • Csongrád-Csanád
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Győr-Moson-Sopron
  • Veszprém
  • Hajdú-Bihar
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg

Amennyiben a járványügyi helyzet lehetővé teszi a magas kockázatú megyében élő, korábban már intézményünkben előjegyzett betegeink részére tervezett ellátások elvégzését, az érintett személyeket az általuk megadott telefonszámon értesítjük, valamint írásos tájékoztatót küldünk a kivizsgálásra vonatkozó információkkal.

Járványügyi helyzet hivatalos forrása: www.koronavirus.gov.hu

Dr. Németh Csaba
főigazgató