Így támogathatnak minket – A szekszárdi kórház üzenete a lakosságnak

Köszönet minden felajánlásért, biztatásért!

Tisztelt Szekszárdiak!

Tisztelt Tolna Megyeiek!

Kórházunkban folyamatosan zajlik a járványkórházi működésre való szakmai és logisztikai felkészülés.

A Tolna Megyei Balassa János Kórházhoz ennek segítésére nagyon sok támogatási felajánlás érkezett. A kórház vezetői érzékelik járványra való felkészülés kapcsán a kórház munkatársai felé áramló megnövekedett biztatást, szeretetet, a lakosság óriási segítő szándékát, tenni akarását.

Meggyőződésünk, hogy ebben a helyzetben a helyiek által mozgósított erőforrásokat akkor tudjuk a leghasznosabban felhasználni a betegek minél sikeresebb gyógyítása érdekében, ha a felajánlott segítségeket célirányosan, közvetlenül a kórház koordinálja. Az ily módon szakmailag is megalapozott támogatásszervezéssel biztosítható, hogy mindannyiunk közös, a járvány megfékezésére tett erőfeszítései célt érjenek.

Ezért kérjük a lakosságot, hogy a járvány leküzdése érdekében tett felajánlásaikat, segítő ötleteiket írják meg a felajanlas@tmkorhaz.hu e-mail címre!

A felajánlókkal a kórház munkatársai célzottan veszik fel a kapcsolatot. A támogatásokról, valamint a szükséges segítségekről a kórház weboldalán adunk hírt.

Segítőkészségüket munkatársaink nevében is köszönettel fogadva, tisztelettel:

Szekszárd, 2020. március 23.

Dr. Németh Csaba
főigazgató