Gratulálunk Prof. Dr. Nyárády Józsefnek, Traumatológiai Osztályunk külsős mikrosebészeti szaktanácsadójának, ARANYDIPLOMÁJA átvételéhez!

Traumatológiai Osztályunk szaktanácsadója, a PTE professor emeritusa, Prof. Dr. Nyárády József, az MTA doktora, diplomaszerzésének 50. évfordulója és ötven éven át a traumatológia területén kifejtett, a hazai mikrosebészetet megújító tevékenysége elismeréseként, nemrégiben jubileumi díszoklevelet, „aranydiplomát” vehetett át a Pécsi Tudományegyetem díszünnepségén.

A jubileumhoz, kórházunk iránti elkötelezettségét, fáradhatatlan segítőkészségét ezúton is megköszönve, jó egészséget kívánva, tisztelettel gratulál Nyárády professzor úrnak a kórház vezetése, a Traumatológiai Osztály, valamint az intézmény teljes kollektívája!