2_RI_20240419_150331_1250

A kép bal szélén álló Felföldi László püspököt a vele szemközt álló Pappné Kozma Krisztina ápolási igazgató tájékoztatja a rendelőintézet előcsarnokában. Mögöttük karéjban a delegáció tagjai állnak. Balról jobbra: ég Beáta kórházlelkészségi koordinátor, Farkasné Károly Dóra gazdasági nővér, dr. Vidáné dr. Szücs Mária orvos igazgató, Ancsin Attila rendelőintézetvezető-helyettes, Drinóczi Anita rendelőintézet-vezető, Kósáné László Anikó ápolásiigazgató-helyettes.

A delegáció a Rendelőintézetben. Balról jobbra: Felföldi László püspök úr, Vég Beáta kórházlelkészségi koordinátor, Farkasné Károly Dóra gazdasági nővér, dr. Vidáné dr. Szücs Mária orvos igazgató, Ancsin Attila rendelőintézetvezető-helyettes, Drinóczi Anita rendelőintézet-vezető, Kósáné László Anikó ápolásiigazgató-helyettes, Pappné Kozma Krisztina ápolási igazgató