Dr. Sudár Zsolt a 2019-es Pannon Diabetes Díj orvos díjazottja!

A 2011-ben alapított Pannon Diabetes Díjat minden évben a Dunántúli Diabetes Hétvége elnevezésű rendezvényen adják át egy-egy a Dunántúlon dolgozó, a cukorbetegek ellátásában kimagasló szakmai és emberi teljesítményt nyújtó orvosnak, illetve nővérnek, vagy dietetikusnak. Az alapítók a díjjal nagyrabecsülésüket kívánják kifejezni a cukorbetegek közvetlen ellátásában dolgozó kollégáinak és hozzájárulni az orvoslás megbecsülésének helyreállításához.

A díj idei orvos kitüntetettje a Tolna Megyei Balassa János Kórház III. Belgyógyászati osztályának osztályvezető főorvosa, dr. Sudár Zsolt lett, aki a díjat Tihanyban, a XXIII. Dunántúli Diabétesz Hétvége 2019. március 7-9. között megrendezett eseményén vette át.

Az elismeréshez kórházunk vezetése és kollektívája tisztelettel gratulál és további sikereket kíván  Sudár főorvos úrnak!