COVID INFORMÁCIÓS VONAL a fertőző osztályon ápolt betegek hozzátartozóinak

Így kérhet információt a szekszárdi kórház fertőző osztályán ápolt családtagjáról

Tisztelt Hozzátartozók!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a kórházunk fertőző osztályán koronavírus-fertőzéssel ápolt betegek állapotáról COVID INFORMÁCIÓS VONALON kérhetnek tájékoztatást a hozzátartozók.

A diszpécserközpont munkanapokon (hétfőtől–péntekig) 8:00-tól 15:00 óráig hívható.

Híváskor az alábbi adatokat kérjük megadni:

• Beteg adatai neve, születési helye, ideje, anyja neve, lakcíme
  • Az érdeklődő neve, telefonszáma és email címe, amire a tájékoztatást kéri.
  • A beteggel fennálló rokonsági fok, vagy intézményi érdeklődés esetén az intézmény nevének, székhelyének megadása.

Tájékoztatásra jogosult munkatársunk 24 órán belül visszahívja az érdeklődőt.

Kérjük, hogy a kapcsolattartó családtag minden esetben szíveskedjen mobilszámot megadni, hogy a beteg kritikus állapotváltozása esetén a kórház érintkezésbe léphessen vele!

Kérjük, hogy egy beteggel kapcsolatban lehetőleg mindig ugyanaz a családtag érdeklődjön, naponta egy alkalommal és ő tájékoztassa szerettük állapotáról a többi családtagot!

Köszönjük megértésüket és együttműködésüket!