A szakmatársak elismerése: Pro Aegrotis díjat kapott Dr. Sudár Zsolt

Szeptember 2-5. között, a pécsi Kodály Központban rendezte meg XXIX. Kongresszusát a Magyar Diabetes Társaság. Az eseményen, más elismerések mellett, átadták a szervezet egyik legrangosabb kitüntetését, a Pro Aegrotis Díjat is, amely a diabetes-gondozás terén végzett kiemelkedő munka elismerését szolgálja.

A kétévente adományozható díjat ez alkalommal a Tolna Megyei Balassa János Kórház III. Belgyógyászati Osztályának osztályvezető főorvosa, dr. Sudár Zsolt vehette át.

A 2020-ban fennállásának 50 éves jubileumát ünnepelt szakmai szervezet ezen az eseményen tartotta meg a pandémia miatt tavaly elmaradt tisztújító közgyűlését is, amelyen a főorvos urat a Magyar Diabetesz Társaság vezetőségébe is beválasztották.

A szakmatársak elismerését jelentő díjhoz és a megtisztelő feladatvállaláshoz kórházunk vezetése és kollektívája tisztelettel gratulál és további sikeres pályafutást kíván Sudár főorvos úrnak!