A paksi Atomenergetikai Múzeum ajándéka a járványellátásban dolgozó kollégáinknak

December 10-én az MVM Paksi Atomerőmű Zrt. Atomenergetikai Múzeumának munkatársai hozták el ajándékaikat kórházunk járványellátásban dolgozó munkatársai számára.

A 200 db. ajándékcsomagot Enyedi Bernadett múzeumvezetőtől Dr. Németh Csaba főigazgató vette át. Főigazgató úr köszönetnyilvánításában hangsúlyozta, mennyire fontos, hogy a fertőző és COVID-intenzív osztályokon, valamint a járvány elleni védekezésben dolgozó kollégáink érezzék a törődést, a lakosság figyelmét.

Az Atomenergetikai Múzeum is nagyon hálás az egészségügyi dolgozók egész éves, emberpróbáló munkájáért! Kitartásukat mi is nagyra értékeljük, ezért csomagokat állítottunk össze, hátha így tudunk valamit tenni a mindennapi munkájuk támogatásáért.
Köszönjük!
️ #együttújrasikerülnifog” – olvasható az Atomerőmű facebook oldalán.

A kórház vezetése az ajándékcsomagokat hamarosan valamennyi érintett dolgozónkhoz eljuttatja.

Köszönjük az MVM Atomerőmű Zrt. kórházunk iránt tanúsított, folyamatos figyelmét, támogatását és az Atomenergetikai Múzeum munkatársainak szívhez szóló, karácsonyi meglepetését!