A Magyar Ápolási Igazgatók Egyesületének elismerésében részesült Kósáné László Anikó, a Balassa-kórház ápolási igazgatóhelyettese!

A Magyar Ápolási Igazgatók Egyesületének május 18-20. között, Balatonfüreden megrendezett, 2022. évi konferenciáján az egyesület díszoklevelében részesült Kósáné László Anikó, kórházunk ápolási igazgatóhelyettese, a Covid-19 járvány idején végzett kimagasló, példamutató munkája elismeréseként.

A Magyar Ápolási Igazgatók Egyesülete díszoklevele. Felirata: „Kósáné László Anikó ápolási igazgatóhelyettes részére, a Covid-19 járvány idején végzett kimagasló, példamutató munkája elismeréseként”

A díszoklevelet Kónya Anikótól, a Magyar Ápolási Igazgatók Egyesületének Elnökétől a konferencia zárónapján, az Ápolók Napja ünnepi megemlékezésen vehette át munkatársunk.

A megérdemelt kitüntetéshez a megyei kórház vezetése és minden munkatársa szívből gratulál ápolási igazgatóhelyettes-asszonynak!