A Balassa-kórház öt munkatársa vehetett át elismerést a magyar egészségügy ünnepén

Semmelweis-nap alkalmából tartott díjátadó ünnepséget június 30-án a Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara (MESZK) Tolna Vármegyei Szervezete Szekszárdon, a Babits Mihály Kulturális Központban.

Az eseményen megjelent kamarai tagokat és családtagjaikat Dr. Pátri Eszter vármegyei tiszti főorvos és Munk Jánosné, a MESZK Tolna Vármegyei Területi Szervezetének elnöke köszöntötte. Ezt követően került sor a Semmelweis-napi kitüntető oklevelek és díjak átadására. A tolnai kistérségek egészségügyi intézményeiből összesen tizenkét szakdolgozó részesült a kamara megyei szervezetének elismerésében, közülük öten a Tolna Vármegyei Balassa János kórház dolgozói.

Kiemelkedő szakmai munkájáért kamarai elismerést vett át:

Busi Tímea
diplomás ápoló, a Műtő és Diagnosztikai Blokk műtős szakasszisztense,

Deé Mária
, az Újszülött részleg csecsemő- és gyermekápolója,

Komlósi Lászlóné
, a Bőrgyógyászati Osztály ápolója,

Takács Béla
, a Sebészeti Osztály ápolási asszisztense,

Török Márta
onkológiai szakápoló, az Onkológiai Osztály osztályvezetőápoló-helyettese.

Kitüntetett munkatársainknak szívből gratulál és hivatásukban további sikereket kíván a Balassa-kórház vezetése és kollektívája.