Események betöltése

• Ez az esemény elmúlt.

Negatív kód – Depresszió, krízis, öngyilkosság megelőzés, intervenció

2020-03-06 @ 09:30 - 14:00

Konferencia a Vármegyeházán, a Tolna Megyei Balassa János Kórház Pszichiátriai Osztálya és az EFI Szekszárd szervezésében

A Tolna Megyei Balassa János Kórház Pszichiátriai Osztálya és Egészségfejlesztési lrodája szervezésében Negatív kód – Depresszió, krízis, öngyilkosság megelőzés, intervenció címmel szakmai konferenciára kerül sor 2020. március 6-án, pénteken, 9:30 órától, neves, meghívott előadók közreműködésével.

Helyszín: Vármegyeháza, díszterem (Szekszárd, Béla király tér 1.)

Az esemény célja a lakosság, a szakmai szervezetek és civil szerveződések tagjainak, közösségi kapuőreinek, valamint a helyi médiumok munkatársainak megismertetése a téma fontosságával, az aktuális Tolna megyei helyzetképpel, illetve a terület prevenciós módszereivel.

A konferencia résztvevőinek lehetőségük van ehhez a fontos munkához észlelőként, kapuőrként is csatlakozni, akik tevékenységükkel sokat tehetnek a megelőzésért.

Részvételi regisztráció 2020. március 2-ig, a portal.tmkorhaz.hu/jelentkezes oldalon.

További információ, kapcsolat a szervezőkkel: 06 74/ 501-500 / 788 mellék

A rendezvény részletes programja ide kattintva letölthető.

Dátum:
2020-03-06
Időpont:

Szervező

Tolna Megyei Balassa János Kórház Pszichiátriai Osztálya és az EFI Szekszárd Egészségfejlesztési Iroda

Vármegyeháza, Díszterem
Béla király tér 1.