Események betöltése

« Összes Események

• Ez az esemény elmúlt.

„Mi világunk 2019” természetfotó kiállítás a szekszárdi kórház folyosógalériáján

2020-01-17 @ 17:00 - 2020-03-17 @ 16:00

A Mezőföld Természetfotó Egyesület alkotóinak a 2019-es évben készített, legjobb képeiből látható kiállítás  2020. január 17-től, a szekszárdi kórház főigazgatóságának folyosógalériáján.

A kiállítás megnyitójára minden érdeklődőt szeretettel hívunk és várunk január 17-én pénteken, 17 órakor!

A kiállítás érdekessége, hogy a Mezőföld Természetfotó Egyesület több tagja egyúttal tagja a Tolna Megyei Balassa János Kórház és a Gemenc Természetvédelmi és Sport Egyesület partnerségében működő fotóklubnak is. Köztük dr. Almási István, a Tolna Megyei Balassa János Kórház higiéniai osztályának osztályvezető főorvosa, aki jelenleg a Mezőföld Természetfotó Egyesület elnöke.

A megnyitót követően az egyesület tagjai vetítéses előadást is tartanak.

A rendezvény helyszíne a Tolna Megyei Balassa János Kórház főigazgatóságának folyosógalériája (bejárat a Wesselényi u-i porta felől).

További részletek a meghívón:

Kezdés:
2020-01-17 @ 17:00