Események betöltése

• Ez az esemény elmúlt.

MEGHÍVÓ: Negatív kód – Depresszió, krízis, öngyilkosság

2020-02-21 @ 10:00 - 12:30

Nyitott szakmai nap a Tolna Megyei Balassa János Kórház Pszichiátriai Osztálya és az EFI Szekszárd szervezésében.

A Tolna Megyei Balassa János Kórház Pszichiátriai Osztálya és az EFI Szekszárd Egészségfejlesztési lroda Negatív kód – Depresszió, krízis, öngyilkosság címmel szakmai nyílt napot szervez 2020. február 21-én 10 órától.

Az esemény célja a pszichés megbetegedésben szenvedő emberek felé fordítani a figyelmet és a társadalmi előítélet alternatívájaként a megismerés lehetőségét ajánlani a résztvevőknek.

Helyszín a Tolna Megyei Balassa János Kórház Pszichiátriai Osztályának konferenciaterme.

Részletes program az alább letölthető meghívón.

Dátum:
2020-02-21
Időpont:

Szervező

Tolna Megyei Balassa János Kórház Pszichiátriai Osztálya és az EFI Szekszárd Egészségfejlesztési Iroda

Tolna Megyei Balassa János Kórház Pszichiátriai Osztály