Tolna Megyei Mentálhigiénés és Rehabilitációs Alapítvány (közhasznú alapítvány)

Cégbírósági bejegyzési szám: Pk. 60.126 /2001/ 2

Alapítvány célja: A pszichiátriai és szenvedély betegségekben szenvedők komplex rehabilitációja. A prevenció különböző színterein és szintjein végzett tevékenység.

Együttműködés már működő szervezetekkel, szervekkel, hálózatokkal.

Ezen tevékenységi körben dolgozók ismeretanyagainak bővítése.

Az alapítvány elnöke: dr. Kutas Mária

Neurológus,Pszichiáter,Patológus és Rehabilitációs szakorvos

Kuratórium tagjai:

• Mikócziné Paróczai Jolán osztályvezető ápoló
  • Lorenczné Török Mária
  • Nagy Piroska
  • Kissné Kondor Gabriella
  • Krieser Henriett

Támogatóink:

• egy-egy volt betegünk ill. hozzátartozójának felajánlása
  • 2004 óta az adó 1%-ok felajánlása

Az alapítványt a Szocioterápiás és Rehabilitációs Osztály dolgozói hozták létre.

A létrehozását elsősorban az motiválta, hogy az osztályon ápolt betegek életminőségét, az ápolás feltételeit javítsuk. Nagyon sok betegünknek nincs hozzátartozója ill. azok ritkán tudják látogatni őket, rossz szociális körülmények között élnek. Az osztályra is gyakran hiányos felszereltséggel érkeznek. Így szívesen fogadnánk törölközők, pizsomák, tisztasági csomagok felajánlását.

Ehhez kérjük az Önök segítségét is!

Számlaszám: 71900058-10040502
Adószám: 18861996-1-17

A befolyt összegeket eddig a :

• gerontopszichiátriai részleg fejlesztésére: beteg rögzítő rendszerek, kényelmes karosszékek és turmixgép ill.
  • pszichiátriai és addiktológiai részlegen: sport eszközök, társasjátékok és a napi életüket könnyítő eszközök: mikrohullámú sütő, vasaló, mosógép vásárlására fordítottuk.

Levelezési cím: Szocioterápiás és Rehabilitációs Osztály

7100, Szekszárd Palánki út 2