Alapítvány a Tolna Megyei Haematológiai Betegekért

Az alapítvány 2016 óta támogatja a Tolna Megyei Balassa János Kórház hematológiai osztályát.

Célja, hogy korszerű diagnosztikai és terápiás orvosi műszerek, ápolási eszközök beszerzésével, valamint a beteg- és dolgozói komfortot javító, a szakmai munkát segítő egyéb eszközök megvásárlásával, felújítások támogatásával közvetlenül segítse az osztályon folyó gyógyító munkát.

Emellett támogatja az osztály szakembereinek a hematológia szakterületén kifejtett gyógyító, preventív és tudományos tevékenységét, segíti az orvosok és szakdolgozók, képzését, továbbképzését, szakmai fejlődését célzó rendezvényeken – konferencián, tanulmányúton, tapasztalatcserén – való részvételét, ilyen szakmai-tudományos programok helyi megvalósítását.

Az alapítvány

székhelye: 7100 Szekszárd, Béri Balogh Ádám utca 5-7.,

adószáma: 18026607-1-17,

nyilvántartási száma: 17-01-0000103,

bankszámlaszáma: 71800037-11147293,

képviselője: Dr Sziládi Erzsébet kuratóriumi elnök.

Kapcsolat:

Kérjük, lehetősége szerint támogassa gyógyítást segítő munkánkat
személyi jövedelemadója 1%-ával,

iparűzési adója jóváírásával,
vagy egyéb pénzbefizetés felajánlásával!

Köszönjük!